Szukaj Zaloguj
Nawigacja
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Kalendarz
Po Wt śr Cz Pi So Ni
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Aktualnie online
· Gości online: 2

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 39
· Najnowszy użytkownik: PatrycjaPaulina86
Odwiedź WwW.AnkurThakur.iN więcej na Addons
Ostatnie artykuły
· Opłaty członkowskie
· Nr konta opłaty klubowe
· Kandydaci na czarny pas
· Trening w Honbu Dojo
· Honbu Dojo - Otwarte
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

admin
23-06-2012 12:25
Witam wszystkich i zapraszam do wpisywania swoich opinii tutaj Smutek
IV Turniej klubowy - Bydgoszcz 2018
Bydgoski Klub

Obrazy: turniej_klubowy_2018.jpg

03 marca 2018 roku w Honbu Dojo Ogólnopolskiego Stowarzyszenia IOGKF POLSKA w Bydgoszczy odbędzie się IV turniej sprawnościowy dzieci i młodzieży pod nazwą „Droga Smoka”. Turniej „Droga Smoka” polega na wykonywaniu ćwiczeń fizycznych, sprawnościowych z elementami różnych dyscyplin sportowych, w tym sportów walki. W turnieju sprawnościowym udział wezmą dzieci w wieku od 6 do 12 lat z takich klubów jak: Bydgoszcz, Inowrocław, Sępólno Krajęńskie oraz  Sośno.

Najmłodsi uczestnicy będą mieli do pokonania specjalnie przygotowany tor przeszkód, w którym trzeba będzie wykazać się sprawnością fizyczną i zaprezentować proste techniki karate.

Najważniejsza jest integracja i dobra zabawa, zwłaszcza dla najmłodszych karateków !!!!

Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymują pamiątkowe dyplomy oraz puchary za udział i wzorową postawę. Nie zabraknie niespodzianki. Organizatorzy - Sensei Tomasz Siewkowski i  Sensei Dariusz Bala przygotowują  poczęstunek, który zaskoczy wszystkich uczestników również rodziców. Do zobaczenia. OSU!!

Nowy grafik zajęć
Bydgoski Klub

Obrazy newsów: grafik-2018.jpg

Oferta rodzinna - Family Karate
Bydgoski Klub

Obrazy newsów: karate_family_2.jpg

Oferta rodzinna - Family Karate

Przez cały rok zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty, jaką są treningi rodzinne. Ich głównym celem jest wspólny trening z dziećmi (pierwsza godz.), druga godz. - trening dla rodziców. Zachęcamy Państwa, gdyż regularny trening karate spowoduje podniesienie ogólnej sprawności fizycznej, co pozytywnie wpływa na funkcjonowanie naszego życia codziennego. W szczególności dla rodziców korzyści płynące z uprawiania sztuk walki to wzmocnienie takich cech jak: koncentracja, opanowanie czy odporność na stres.

Dodatkowo rekreacja w wodzie

Dawniej do świetnej zabawy wystarczyły kamyki, kapsle i głowa pełna pomysłów. Do tego świeże powietrze i mnóstwo wyobrazni. Dziś trudno wyciągnąć dzieci sprzed telewizora, czy oderwać je od komputerowej gry. Zapraszamy do nas. Karnet obejmuje naukę zajęć gimnastyki ogólnorozwojowej z elementami karate plus zajęcia na basenie. Dziecko skorzysta z zajęć na basenie, gdzie oprócz dobrej zabawy będzie mogło nauczyć się pływać.

Zapiszcie swoje dzieci do Bydgoskiego Klubu - one zyskają świetną zabawę, a Wy nieco czasu dla siebie. Zajęcia odbywają się w każdy poniedziałek, środę i piątek w godzinach 17:30-20.00 w Bydgoskim Domu Technika NOT ul. Rumińskiego 6. Sala nr 31. Chętnych prosimy o zgłaszanie sie pisząc e-mail: siewkowski@iogkf-polska.pl lub dzwoniąc pod tel.  +48 603-777-194 

Przeczytajdlaczego dzieci powinny ćwiczyć karate !!!

Letni obóz - Władysławowo 2017
Bydgoski Klub

Obrazy newsów: wadysawowo.jpg

Wakacje rozpoczęły się na dobre!!!  Dla wielu nastał długo wyczekiwany czas odpoczynku !!!

dniach od 13.07.2017 do 20.07.2017 odbył się XVII letni obóz sportowo-rekreacyjny „Władysławowo 2017” organizowany przez ogólnopolskie stowarzyszenie IOGKF POLSKA . Podczas obozu nie było czasu na nudę, co mogą potwierdzić jego zadowoleni uczestnicy! Już pierwszego dnia po pysznym śniadaniu, karatecy wyruszyli by zwiedzić okolicę  i zaczerpnąć świeżego morskiego powietrza.

Każdy kolejny dzień rozpoczynał się od porannego rozruchu na morskiej plaży, później śniadania i mocy niezapomnianych wrażeń. Wspaniała słoneczna pogoda doskonale sprzyjała treningo, po czym były liczne wycieczki m.in. Hel, zabawy integracyjne, projekcje filmów instruktażowych oraz rozmowy z trenerami na temat specjalistycznego przygotowania do zawodów. Punktem kulminacyjnym obozu, bezdyskusyjnie był egzamin na stopnie szkoleniowe. Przystąpiło do niego 12 osób z Białegostoku, Białogardu oraz Bydgoszczy i Żar . Trzech uczestników nie uzyskało wyższego stopnia. Całość egzaminu trwała prawie dwie godziny. Sporo emocji przyniosły walki. Karatecy potraktowali je bardzo ambicjonalnie.

Mamy nadzieję, że tak jak i nam, każdemu się podobało i jeszcze przez długi czas będzie miło wspominać wspólnie spędzony czas na treningach, plażowaniu i zabawach, 8 wspólnie spędzonych dni przyniosło nam wiele pięknych i niezapomnianych chwil... Na jakiś czas żegnamy się z polskim morzem ale nie wykluczamy, że kiedyś tu wrócimy!!! 

Bydgoski turniej - Droga Smoka 2017
Bydgoski Klub

Obrazy newsów: droga_smoka_bydgoszcz_2017.jpg

25 lutego 2017 roku w Honbu Dojo Ogólnopolskiego Stowarzyszenia IOGKF POLSKA w Bydgoszczy odbył się turniej sprawnościowy dzieci i młodzieży pod nazwą „Droga Smoka”. Turniej „Droga Smoka” polega na wykonywaniu ćwiczeń fizycznych, sprawnościowych z elementami różnych dyscyplin sportowych, w tym sportów walki. W turnieju sprawnościowym udział wzięło 28 zawodników i zawodniczek w wieku od 4 do 11 lat. Najmłodsi uczestnicy mieli do pokonania specjalnie przygotowany tor przeszkód, w którym trzeba było wykazać się sprawnością fizyczną i zaprezentować proste techniki karate.  

Najważniejsza jest integracja i dobra zabawa, zwłaszcza dla najmłodszych członków !!!!

 Na koniec wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i puchary za udział i wzorową postawę. Nie zabrakło niespodzianki, Organizatorzy - Sensei Tomasz Siewkowski i Sensei Dariusz Bala przygotowali poczęstunek, który zaskoczył wszystkich również rodziców a, mianowicie czekolady z owocami które okazały się fantastycznym pomysłem. Mamy nadzieję, że smakowało! Organizatorzy dziękują wszystkim rodzicom za wsparcie i za okazałą pomoc. Miejmy nadzieję, że Turniej „Droga Smoka” stanie się imprezą cykliczną, przyciągającą coraz więcej zainteresowanych. Do zobaczenia. OSU!!

Egzaminy dzieci i młodzieży
Bydgoski Klub

Obrazy newsów: egzaminy_1.jpg

27 marca 2017 w Honbu Dojo w Bydgoszczy odbył się oczekiwany z niepokojem egzamin na stopnie 10 - 1 kyu, do którego przystąpiło 49 osób. Wszyscy zaliczyli pomyślnie swój sprawdzian.

Dobrze wiemy, że egzamin to wielkie wydarzenie w życiu młodych karateków. Każde dziecko chce zostać docenione, zauważone i pochwalone. Mamy nadzieję, że w naszej grupie tak właśnie się czują.

Egzamin poprowadził Sensei Tomasz Siewkowski - 4 Dan. Każdy z uczestników już wkrótce otrzyma dyplom poświadczający zdany egzamin.

Na szczególne wyróżnienie trenerów za zaangażowanie i trud na każdym treningu zasłużyli: Kacper Kropiński, Adrian Komar, Oliwier Baranowski, Artur Milewski, Jacek Nieruszewicz, Kacper Różaniski, Martyna Pufelska, Kacper Scheoder, Gracian Bielski, Victoria  Milewska, Julia Niedzielska, Martyna Felczak, Maksymilian Dunajski, Amadeusz Januchowski.

Wszystkim gratulujemy OSU!!

Medale na mistrzostwach IOGKF - POLSKA
Bydgoski Klub

Obrazy newsów: zawody_bydgoszcz.jpg

 

6 grudnia 2016 roku w Bydgoszczy w sali Honbu Dojo odbyły się mistrzostwa IOGKF POLSKA pod nazwą  OKINAWA CUP.

Organizatorem imprezy był Bydgoski Klub Okinawa Goju-ryu Karate Do oraz Ogólnopolskie Stowarzyszenie Okinawan Goju-ryu Karate Do Polska.

W mistrzostwach udział wzięło 75 zawodników z 12 klubów z całego kraju. 

Na macie sędziowali Sensei Marek Wołoszyn, Sensei Krzysztof Matusiak, Sensei Damian Pastuszak oraz Sensei Rafał Stefański. Kontrolę wyników sędziowskich nadzorował Sensei Eugeniusz Krępeć. 

Bydgoskie stowarzyszenie reprezentowalno 12 zawodników prowadzonych przez Sensei Tomasz Siewkowskiego - 4 Dan.

Zawodnicy startujący w turnieju prezentowali bardzo wysoki poziom techniczny. Świetnie spisali się juniorzy 10-12 lat, 14-16 lat:

Amadeusz Januchowski - II miejsce w konkurencji San Dan Gi, Oskar Chmara - II miejsce w konkurencji San Dan Gi, Weronika Milewska - II miejsce w konkurencji San Dan Gi,   Jakub Kowalski duże uznanie za hart ducha – po trzech wygranych pojedynkach i bardzo wyrównanej walce finałowej zajął ostatecznie drugie miejsce. Gracjan Kantakt zdobył trzy puchary (III miejsce) w konkurencjach San Dan Gi, Kata, Kumie.

Nie można również pominąć wkładu rodziców, którzy zadbali o słodką oprawę imprezy i najważniejszych osób na turnieju, czyli naszych zawodników, bez których ciężkiej pracy turniej nie mógłby się odbyć, a którym składamy serdeczne gratulacje i życzymy zdobycia następnych pucharów i medali na kolejnych zawodach. Po tym turnieju można było zauważyć, że zawodnicy karate tradycyjnego z naszego regionu prezentują coraz wyższy poziom techniczny. Widzieliśmy to na macie, gdy startujący wygrywali niewielką przewagą, a rozgrywane przez nich starcia były zacięte i stały na wysokim poziomie technicznym.

Dojo bydgoskiego klubu
Bydgoski Klub
         

Obrazy: karate-equipment.jpg

 

Od września 2014r siedziba oraz Dojo Bydgoskiego Klubu Okinawa Goju-ryu Karate Do mieści  się w budynku Bydgoskiego Domu Technika NOT ul. Gotowskiego 6 w Bydgoszczy. Treningi odbywają się w poniedziałki, środy i piątki w godzinach 17:30 - 20:30.

Sala do ćwiczeń wyłożona jest specjalistyczną matą dającą komfort przy wykonywaniu ćwiczeń podczas treningu. W trakcie prowadzenia zajęć z dziecmi czy młodzieżą używamy sprzętu treningowego takiego jak: łapy trenera, tarcze tajskie, duże tarcze treningowe do uderzeń i kopnięć, worki bokserskie. Kiedy przygotowujemy się do zawodów na zajęciach nasi zawodnicy używają: ochraniaczy goleń/stopa, napiętników, rękawic  bokserskich, ochraniaczy tułowia oraz kasków.

Nieważne, ile masz lat, ile wzrostu, lub ile ważysz................. Karate mogą ćwiczyć wszyscy bez ograniczeń, wystarczy tylko chcieć, a najlepiej spróbować !!!! Chcesz dowiedzieć się więcej o treningach ?

ZADZWOŃ +48 603-777-194 lub napisz e-mail siewkowski@iogkf-polska.pl

 

Wygenerowano w sekund: 0.99 - 133 zapytań MySQL 8,504,291 unikalne wizyty