Szukaj Zaloguj
Nawigacja
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Kalendarz
Po Wt śr Cz Pi So Ni
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
Aktualnie online
· Gości online: 5

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 40
· Najnowszy użytkownik: Janusz75
Odwiedź WwW.AnkurThakur.iN więcej na Addons
Ostatnie artykuły
· Światowy Dzień Karate
· Opłaty członkowskie
· Nr konta opłaty klubowe
· Kandydaci na czarny pas
· Trening w Honbu Dojo
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

admin
23-06-2012 12:25
Witam wszystkich i zapraszam do wpisywania swoich opinii tutaj Smutek
Kandydaci na czarny pas
Artykuły » Honbu Dojo » Kandydaci na czarny pas

Obrazy newsów: egzamin_na_czarne_pasy.jpg

Po zakończonym szkoleniu dla czarnych i brązowych pasów główny instruktor w Polsce Sensei Tomasz Siewkowski wyznaczył kandydatów do egzaminu na kolejne stopnie mistrzowskie Dan.

Warto zaznaczyć, że egzamin na czarny pas w  Okinawan Goju-ryu Karate Do, to ekstremalny wysiłek, wymagający niezwykłej odporności fizycznej i psychicznej.

Szeroki zakres wymagań egzaminacyjnych na stopnie mistrzowskie powoduje, że egzamin podzielony jest na dwie części. Pierwsza część egzaminu, to trening, sprawdzający poziom techniczny technik ręcznych i nożnych, kata, bunkai oraz kakie. W drugiej części sprawdzane są umiejętności kumite oraz hojo-undo.

Oficjalna lista kandydatów na 1 KYU

  1. Wiesław Giżinski - Bydgoszcz,
  2. Anna Piotrowska - Legnica,
  3. Szymon Prażyński - Bydgoszcz,
  4. Iwona Jendryszka - Bydgoszcz,
  5. Rafał Nawrocki - Bydgoszcz,
  6. Amadeusz Januchowski - Bydgoszcz,
  7. Oliwier Baranowski - Bydgoszcz,
  8. Martyna Felczak -Bydgoszcz.

Oficjalna lista kandydatów na 2 Dan

  1. Krzysztof Matusiak - Krępa Słupska,
  2. Dariusz Bala - Sępólno Krajeńskie,
  3. Adam Lustoń - Sępólno Krajeńskie,
  4. MAciej Piela - Bielsko Biała,
  5. Jerzy Łabiński - Legnica,
  6. Marek Bajkowski - Gdynia,
  7. Damian Czechowski - Bydgoszcz,
  8. Aleksander Wewiórski - Bydgoszcz,
  9. Jacek Skirzyński - Koszalin.

Oficjalna lista kandydatów na 3 Dan

  1. Eugeniusz Krempeć - Bydgoszcz,
  2. Marcin Janer - Bydgoszcz,
  3. Rafał Sanecki - Wrocław, 
  4. Marek Wołoszyn - Żary.

Egzaminy odbędą sie w pażdzierniku br podczas ogólnopolskiego seminarium. 

Zobacz aktualny wykaz czarnch pasów - OSU !!


Podziel się z innymi: Facebook Google Tweet This
Facebook - Lubię To:


Wygenerowano w sekund: 0.29 - 134 zapytań MySQL 14,036,344 unikalne wizyty