Szukaj Zaloguj
Nawigacja
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Kalendarz
Po Wt śr Cz Pi So Ni
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      
Aktualnie online
· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 40
· Najnowszy użytkownik: Janusz75
Odwiedź WwW.AnkurThakur.iN więcej na Addons
Ostatnie artykuły
· Światowy Dzień Karate
· Opłaty członkowskie
· Nr konta opłaty klubowe
· Kandydaci na czarny pas
· Trening w Honbu Dojo
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

admin
23-06-2012 12:25
Witam wszystkich i zapraszam do wpisywania swoich opinii tutaj Smutek
Warsztaty Karate Shotokan oraz Karate Goju-Ryu
IOGKF Polska

Obrazy newsów: karate_ld_2016.jpg

13 Marca 2016 roku w Łodzi odbyły się I warsztaty Okinawan Goju-ryu Karate Do. Zajęcia poprowadził sensei Tomasz Siewkowski z stopniem mistrzowskim 4 Dan - Główny instruktor Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Okinawa Goju - Ryu Karate Do Polska.

Na zajęcia te przyjechali instruktorzy z całej Polski. Spotkanie odbyło się przy bardzo dużym wsparciu sensei Artura Krzyżanowskiego Shihan 7 Dan Karate Shotokan z Klubu Dalekowschodnich Sztuk Walki CHI-MEI Konin. Gościliśmy też instruktorów Goju-Ryu z Bielska Bialej, Katowic i Zabrza. Na treningu sensei Tomasz Siewkowski zaprezentował specyfikę stylu, omówił różnice wykonywanych technikach oraz przedstawił historię mistrzów Kanrio Higaonna oraz Chojun Miyagi.

Prefektura Okinawy powołała komisję tradycyjnego Karate i Kobudo
IOGKF Okinawa

Obrazy newsów: karate_tradycyjne.jpg

 

Prefektura Okinawy utworzyła w swoim Urzędzie rządową komisję tradycyjnego karate i kobudo. W skład weszli światowego formatu mistrzowie z Okinawy: sensei Morio Higaonna (Karate), sensei Kenyu Chinen (Karate i Kobudo ) , sensei Masahiro Nakamoto (Kobudo) oraz urzędnicy prefektury.

Na zdjęciu Gubernator Prefektury Okinawy Takeshi Onaga prezentuje stosowny dokument. Komisja rozpocznie działanie od kwietnia tego roku.

Seminarium Karate - Konsultacje kadry instruktorów i zawodników
IOGKF Polska

Obrazy newsów: choczewo_2015.jpg

 

 

Trening czarnych i brązowych pasów
IOGKF Polska

Obrazy newsów: certyfikaty.jpg

28 lutego 2015 roku  w Honbu Dojo w Bydgoszczy odbył  się trening dla czarnych i brązowych pasów. W treningu udział wzieły ośrodki z Bydgoszczy, Białogardu,   Gdańska, Gdyni,   Kwidzynia,  Sępólna Krajeńskiego, Słupska, oraz Żar.

Przećwiczyliśmy marteiał kata od Gekisai Dai Ihi do Kururunfa łacznie z bunkai a także skupiliśmy się na treningach kumite. Każde zgrupowanie jest znakomitą okazją do wymiany doświadczeń, różnych taktyk dotyczących samoobrony ale przede wszystkim do spotkania się w gronie przyjaciół dzielących tą samą pasję - tradycyjne okinawskie Karate Goju-ryu.

Po zakończonym treningu Sensei Tomasz Siewkowski wręczył oficjalnie certyfikaty na stopnie mistrzowskie: Sensei Anna Wolsztyńska z Gdyni otrzymała certyfikat na 2 Dan, Sensei Paulina Katafiasz z Bydgoszczy otrzymała certyfikat na 2 Dan oraz Sensei Marek Wołoszyn z Żar otrzymał certyfikat na 1 Dan. Gratulacje!!!. OSU!

 

Wygenerowano w sekund: 0.37 - 130 zapytań MySQL 10,940,491 unikalne wizyty