Szukaj Zaloguj
Nawigacja
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Kalendarz
Po Wt śr Cz Pi So Ni
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        
Aktualnie online
· Gości online: 15

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 40
· Najnowszy użytkownik: Janusz75
Odwiedź WwW.AnkurThakur.iN więcej na Addons
Ostatnie artykuły
· Światowy Dzień Karate
· Opłaty członkowskie
· Nr konta opłaty klubowe
· Kandydaci na czarny pas
· Trening w Honbu Dojo
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

admin
23-06-2012 12:25
Witam wszystkich i zapraszam do wpisywania swoich opinii tutaj Smutek
Szkolenie i konsultacje kadry IOGKF Polska
IOGKF Polska

Obrazy newsów: semi_bydgoszcz_2020.jpg

 

 

Po długiej przerwie związanej z coronawirusem zapraszamy wszystkich instruktorów i ich asystentów na seminarium Okinawan Goju-Ryu Karate - Do federaacji IOGKF. Szkolenie  odbędzie się w Honbu Dojo w Bydgoszczy.

Plan sobotniego spotkania obejmować będzie dwa bloki tematyczne: kihon-czyli doskonalenie  techniki podstawowych wykonywanych  w miejscu oraz w przemieszczaniu się. W drugiej części szkolenia przeczwiczymy poszczególne kata i bunkai systemu Goju-Ryu.  

Program niedzielnego spotkania przebiegać będzie podobnie. Bedą dwa bloki tematyczne. W  pierwszej części skupimy się na treningu kumite. W drugiej skupimy się na treningu na tradycyjnych przyrądach ale też nie zabraknie ćwiczeń na worku oraz dużych i małych tarczach szkoleniowych. 

Szczegóły seminarium - pobierz plik

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych!! Szczegółowe informacje można uzyskać dzwoniąc pod nr tel. 603-777-194 Sensei Tomasz Siewkowski lub drogą elektroniczną pisząc na adres e-mail: siewkowski@iogkf-polska.pl  OSU!!

Biuletyn informacyjny IOGKF Polska
IOGKF Polska

Obrazy newsów: biuletyn1.jpg

 

 

Drodzy Czytelnicy, to już ponad pięćdziesiąt lat od momentu, kiedy karate pojawiło się w naszym kraju. Przez ten czas zakładaliśmy kluby, stowarzyszenia, związki organizowaliśmy liczne turnieje i seminaria z instruktorami z całego świata.

Wiele organizacji wydaje swoje czasopisma promując trenowaną sztukę walki. Także i my, poprzez kwartalnik chcemy w szczególności promować Tradycyjne Karate Goju-Ryu z Okinawy.

W kwartalniku nie zabraknie artykułów dot. samoobrony, kobudo czy kultury Dalekiego Wschodu. Mamy nadzieję, że „Hakutsuru” spełni Wasze oczekiwania. Czekamy na wszelkie uwagi na temat magazynu.

Redakcja ze swojej strony obiecuje dostarczać co kwartał rzetelne informacje, ciekawe artykuły, relacje ze staży i turniejów.

Jesli chcesz pozyskac biuletyn wystarczy napisać na adres e-mail: shodan_legnica@wp.pl Biuletyn jest całkowicie darmowy!!!!

Jesienne seminarium IOGKF Polska 2020
IOGKF International

Obrazy newsów: uehara_gasshuku_2020.jpg

 

W dniach od 13 do 15 listopada 2020 roku w grodzie nad Brdą odbędzie się  międzynarodowe seminarium tradycyjnego Karate Goju-Ryu federacji IOGKF. Głównym instruktorem będzie Sensei Uehara Yonekazu - 8 Dan z Okinawy.

Pierwsza część stażu obejmować będzie analizę kata stylu Goju-Ryu, natomiast druga część to bunkai oraz elementy walki - kumite.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych!! Szczegółowe informacje można uzyskać dzwoniąc pod nr tel. 603-777-194 Sensei Tomasz Siewkowski lub drogą elektroniczną pisząc na adres e-mail: siewkowski@iogkf-polska.pl  OSU!!


 

Obrazy newsów: flagapolska.jpg

   

Polska, Bydgoszcz Gasshuku-2020

 Formularz ucestnictwa

 
   

Obrazy newsów: flagabrytyjska.jpg

   

Poland, Bydgoszcz Gasshuku-2020

REGISTRATION FORM GASSHUKU POLAND

 
   

 


     Wygenerowano w sekund: 0.22 - 129 zapytań MySQL 19,432,449 unikalne wizyty