Szukaj Zaloguj
Nawigacja
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Kalendarz
Po Wt śr Cz Pi So Ni
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
Aktualnie online
· Gości online: 5

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 42
· Najnowszy użytkownik: Szymon_Byd
Odwiedź WwW.AnkurThakur.iN więcej na Addons
Ostatnie artykuły
· Światowy Dzień Karate
· Opłaty członkowskie
· Nr konta opłaty klubowe
· Kandydaci na czarny pas
· Trening w Honbu Dojo
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

admin
23-06-2012 12:25
Witam wszystkich i zapraszam do wpisywania swoich opinii tutaj Smutek
Samoobrona Kobiet - Bydgoszcz 2022
IOGKF Polska

Obrazy newsów: samoobrona_2018.jpg

 

Informujemy już dziś !!!!

7 kwietnia 2022 w Bydgoskim Domu Technika NOT startujemy z  VII edycją kursu "Samoobrona Kobiet”.

Podczas pierwszych zajęć instruktorzy zaprezentują kursantkom techniki, które będą realizowane podczas całego cyklu szkoleniowego, m.in.: przyjęcie postawy obronnej, uwalnianie się z uchwytu, obrona przed kopnięciem, duszeniem, uderzeniem, atakiem z użyciem niebezpiecznego narzędzia czy z udziałem kilku napastników.

Całość zajęć poprzedzona będzie rozgrzewką przygotowującą do wysiłku,  ćwiczeniami ogólnorozwojowymi poprawiającymi kondycję fizyczną.

Kalendarz imprez-2022
IOGKF Polska

 

 

Obrazy newsów: iogkf_kalendarz.jpg

 

 

 

Zapraszamy do zapoznania się z kalendarzem imprez orgzanizowanych przez Ogólnopolskie Stowarzyszenie IOGKF Polska na rok 2022

IOGKF logo - zastrzerzony znak towarowy
IOGKF Polska

 

Obrazy newsów: logo_iogkf.jpg

 

 

Informujemy, że Logo IOGKF jest zastrzeżonym znakiem towarowym. Biuro administracyjne Międzynarodowej Organizacji IOGKF jest prawnym właścicielem logo.

  • Logo reprezentowane jest wyłącznie przez IOGKF. Żadna inna grupa Karate Goju-Ryu, czy sztuk walki nie jest reprezentowana przez logo IOGKF,
  • Kraje członkowskie IOGKF mają przywilej sprawowania wyłącznej kontroli nad używaniem logo i nazwy IOGKF w organizacji krajowej, w tym nad używaniem ich na wszelkich towarach, publikacjach lub produktach w ramach prowadzonej organizacji,
  • Osoby spoza IOGKF lub byli członkowie IOGKF NIGDY nie mogą używać logo w żadnych okolicznościach.

 

 

Szczecin - Dni Japońskie
IOGKF Polska

Obrazy newsów: japan_fest.jpg

Po pięcioletniej nieobecności do Szczecina wrócił Japan Fest. Wydarzenie promujące kulturę i sztukę japońską to kontynuacja imprezy organizowanej w poprzednich latach przez stowarzyszenie ENSO. W tym roku współorganizatorem jest Szczeciński Klub Azji.

Ostatni Japan Fest odbył się w 2016 roku. Dom Kultury Krzemień oraz Szczeciński Klub Azji połączyli swoje siły, aby stworzyć reedycję znanego i lubianego wydarzenia. Impreza odbyła się w sobotę, a prelekcje, przedstawienia oraz warsztaty trwały od godziny 10 do 19. Idea (wskrzeszenia Japan Fest red.) powstała mniej więcej w lutym, a w marcu dokonywano już pierwszych ustaleń. Musieliśmy zebrać fundusze, zaprosić gości. Najintensywniejsze przygotowania trwały przez ostatni miesiąc – wspominał Grzegorz Tyliszczak, koordynator ds. współpracy w Szczecińskim Klubie Azji.

Program Japan Fest 2021 przewidywał wiele atrakcji. Uczestnicy mogli spróbować sił w kaligrafii, tworzeniu origami oraz grze w GO, a także poszerzyć swoją wiedzę na temat ceremonii herbacianej czy kuchni japońskiej. Odbyły się także dwa konkursy: plastyczny „Japonia moimi oczami” oraz cosplay (czyli konkurs na najlepsze przebranie). Na imprzezie pojawili się goście, którzy przybyli do naszego miasta m.in. z Wrocławia (Grupa Kobito Rakugo prezentująca japoński teatr jednego aktora) oraz Poznania (prof. Maho Ikushima, prowadząca warsztaty kaligrafii).

Nie mogło zabraknąć pokazu sztuk walki, bowiem patronat nad Japan Fest 2021 objął Klub Sztuk Walki "Shodan" z Legnicy. Przedstawiciele Klubu, wspólnie z przyjaciółmi z Bydgoszczy i Okinawan Goju - Ryu Karate Do Tonbo Szczecin, stworzyli pokaz walk oraz otwarty trening karate Goju-Ryu. Podczas wydarzenia zaprezentowali się również: Okami Kendo Szczecin, Szczecińska Akademia Aikido, Tenshin Shōden Katori Shintō-ryū - Tonbo Szczecin, Szczecińska Akademia Taijiquan oraz Husaria Karate Szczecin.

Wygenerowano w sekund: 0.22 - 134 zapytań MySQL 41,390,890 unikalne wizyty